Prenájom luxusného 2 izbového bytu v Bratislave aj s parkovaním

Prenájom 2 izbového bytu v BratislavePonúkame na dlhodobý prenájom nadštandardne riešený a vybavený 2 izbový byt aj s príslušenstvom na Astrovej ulici č. 8 v druhom bratislavskom obvode Bratislava – Ružinov.

Byt sa nachádza v bytovom dome so 6 podlažiami, situovaný je na prízemí smerom na južnú stranu. Nachádza sa vedľa Ružinovskej polikliniky, ktorá je hneď vedľa Ružinovskej nemocnice.

Celý bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, vrátane zateplenej fasády, výmeny vchodov a výmeny výťahov /2016/ za moderné, nehlučné.

Byt je kompletne zrekonštruovaný a veľkoryso dispozične riešený, je celý prerobený a modernizovaný. Nikto po rekonštrukcii v ňom nebýval a je úplne nový.

Pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je: kuchyňa, WC, kúpeľňa, pivnica o výmere 1,24 m2 - pivnica v suteréne domu je vlastne malá trezorová miestnosť vymurovaná s novým elektrickým okruhom a vybavená bezpečnostnými prvkami.

Celková výmera plochy bytu je 55,15 m2.

Byt má krásne drevené bukové parkety, kúpeľňa a WC dispozične zmenené, kuchynská linka značky SYKORA vyrobená na mieru, práčka, elektrická trúba v šporáku, plynový šporák, chladnička s mrazničkou, samozrejme aj mikrovlnka.

Celý byt je vybavený vstavanými skriňami vyrobenými na mieru so zrkadlovými dverami v chodbe, spálni a obývačke. Medzi jednotlivými izbami, vstupom, spálňou a kuchyňou sú na mieru vyrobená posuvné dvere, ktoré nezaberajú žiaden priestor.

Celý byt je sklimatizovaný a opatrený klimatizačnými jednotkami v spálni a obývačke značky TOSHIBA. Moderné plastové okná sú vybavené vnútornými hliníkovými žalúziami a z vonku sú namontované masívne hliníkové rolety proti nečasu a slnečnému žiareniu. Okná sú zamrežované elegantným moderným kovaním.

Obývačka je úplne nanovo zariadená novým nábytkom a bielou koženou sedačkou, všetko doposiaľ nepoužívané. Spálňa rovnako vybavená novou dvojposteľou s matracmi Aloe vera s pamäťovou jednotkou, aby pri spaní chrbát bol v ideálnej polohe. V spálni vnútri vstavaných skríň je zabudovaný bezpečnostný trezor.

Byt má najrýchlejší bratislavský internet od spoločnosti ORANGE, vedený v zemi optickými káblami s rýchlosťou 200/mb za sekundu.

V byte je namontovaný bezpečnostný kamerový systém (4 kamery) a na obytnom dome a vnútri chodieb sú namontované sledovacie bezpečnostné kamery. Celý kamerový systém je zapojený do sledovacieho zariadenia s možnosťou nahrávania a archivovania po dobu 75 dní.

Vonkajšie prístupové dvere v prízemí sú vyrobené na zákazku od spoločnosti ADLO. Sú unikátne, pretože sú to dvoj dvere, jedny sa otvárajú dovnútra bytu a druhé do chodby domu. Medzi nimi je 3mm vzduchová medzera. Dvere sú opatrené pancierovými platňami a vnútri bytu je absolútna bezhlučnosť z vonkajšieho prostredia domu. Preto sú dvere konštruované tak ako sú, aby nebolo požuť ani najmenší hluk z domu.

Tento byt ponúka naša spoločnosť ako „dispozičný byt“ na dlhodobý prenájom, na 5 – 8 rokov, alebo 10 rokov a viac. Cena nájmu za mesiac je = 700 €, spoločné náklady domu /osvetlenie, likvidácia odpadu, upratovacie služby, kontajnery, správcovstvo = 100 €, elektrina a plyn cca = 30 €, je tu možnosť parkovania pred Ružinovskou poliklinikou /vieme zabezpečiť, je to strážené parkovisko so závorami, je naň vidieť z bytu/ = 80 €.

  • Nájomné = 700 €
  • Spoločné náklady = 100 €
  • Elektrina plyn = 30 €
  • Internet a televízia = 20 €

Spolu = 850 € ( + parkovanie = 80 €)

Kontakt: r BEA, spol. s r.o., spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I. v oddieli: Sro, vo vložke: 3584/B., IČO: 31 333 508.

Telefón: mobil: 0905 649 690, pevná linka 02/3219 9891, 02/3219 9892, 02/3219 9893, kontaktná osoba: dr. Strhan Daniel, konateľ.